star_border

Оператор производственных машин

Производство Card image cap

Poszukujemy kandydatów do pracy w firmie produkcyjnej na terenie Parku Przemysłowego w Bydgoszczy, będącej liderem na rynku w branży przetwórstwa tworzyw sztucznych jako AP Refinanse (11191)

Poszukujemy pracowników na stanowisko: Pracownik produkcji- nie wymagamy doświadczenia!

Oferujemy:

Wynagrodzenie nawet powyżej 3 tys. na rękę, w tym wynagrodzenie godzinowe wzrastające wraz ze stażem pracy oraz premie regulaminowe w wysokości 650 zł brutto miesięcznie + premia uznaniowa+ premia kwartalna 300 zł brutto

Możliwość pracy w godzinach nadliczbowych (dodatkowe 50% do stawki godzinowej w dni pracujące oraz dodatkowe 100% do stawki godzinowej w dni wolne od pracy)

Długoterminową pracę w pełnym wymiarze godzin na podstawie umowy o pracę tymczasową z możliwością zatrudnienia bezpośrednio w zakładzie w późniejszym okresie. Szkolenie stanowiskowe.

Możliwość zdobycia doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się firmie.

Opis stanowiska:

Praca przy obsłudze maszyn wtryskowych lub wózka paletowego

Wstępna kontrola jakości wyprodukowanego produktu. Segregowanie, opisywanie i pakowanie detali.

Wypełnianie dokumentacji

Praca w systemie 3 zmianowym 4 brygadowym.

Wymagania:

Znajomość języka polskiego w stopniu podstawowym.

Nie wymagamy doświadczenia oraz uprawnień.

Zaangażowanie w powierzone obowiązki.

Dbałość o jakość wykonywanej pracy.

Dyspozycyjność.

Oferta kierowana również do osób z orzeczeniem o niepełnosprawności.

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesłania swojego CV. Prosimy o umieszczenie w CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U. 2014 nr 0 poz. 1182).”

  • Poland, Бидгощ
  • Чоловік / Жінка / Пара
    до 60 vac.years
  • Stabilna praca- produkcja
    Praca przy obsłudze maszyn wtryskowych lub wózka paletowego. Wstępna kontrola jakości wyprodukowanego produktu. Segregowanie, opisywanie i pakowanie detali. Wypełnianie dokumentacji
  • vac.from 2352PLN vac.inmonth
    168 vac.hoursmonth
    Ставка 14PLN vac.perhour
  • Оформляємо документи