star_border

Разнорабочий

Рабочие специальности Card image cap

Актуальна вакансія на пилораму

м.Ополе

Вимоги:

  • досвід роботи на схожій роботі буде плюсом,але не обовʼязковим.

  • без шкідливих звичок;

  • фізично міцний.

Обов’язки:

  • робота на  пилорамі;

  • розпилювання кругляка;

  • прибирання робочого місця;

  • сортування лісу.

Умови роботи:

  • Понеділок — П’ятниця 6:00 — 15:00;

  • 17-18 зл/год нетто;

Viber/WhatsApp: +48 798 216 055 Вікторія

Будь ласка додайте цю інформіцію в своє резюме:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacyjnych (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

  • Poland, Opole
  • Чоловік
    до 60 vac.years
  • досвід роботи на схожій роботі буде плюсом,але не обовʼязковим. без шкідливих звичок;
    робота на пилорамі; розпилювання кругляка; прибирання робочого місця; сортування лісу.
  • vac.from 3600PLN vac.inmonth
    200 vac.hoursmonth
    Ставка 18PLN vac.perhour